دانلودپاورپوینت درباره کنسرو هلو ۱۲ اسلاید – دانلود از رایگان فایل

فايل با عنوان دانلودپاورپوینت درباره کنسرو هلو ۱۲ اسلاید جهت دانلود آماده است

توضيحات مربوط به فايل دانلودپاورپوینت درباره کنسرو هلو ۱۲ اسلاید در زير نوشته شده است

دانلودپاورپوینت درباره کنسرو هلو ۱۲ اسلاید

فرمت فایل : .pptx

 

تعداد اسلاید : ۱۰ اسلاید

 

قسمتی از متن :

 

بسم الله الرحمن الرحیم

موضوع :

کنسرو هلو

دستور تهیه تیکو

کنسروهلو هلو رسیده را می توانید انتخاب کنید ، میوه های تازه بالغ از کیفیت مطلوبی برای غذا خوردن و یا پخت و پزهستند. هلو شربت قند می تواند بسیار در نور ، نور متوسط و یا بسته بندی می شود . آنها همچنین می توانند در آب بسته بندی شده باشد ، آب سیب یا آب انگور سفید. مایع شربت و نگه داشتن آن در حمام آب گرم است.

فایل مشابه  پاورپوینت ,منابع ,درآمدی ,یک ,رویداد ,ورزشی - دانلود از رایگان فایل

پوست هلورا با یک چاقوی کوچک بریده و یا اگر ترجیح می دهید ، میوه را در آب جوش برای مدت ۳۰ تا ۶۰ ثانیه تا نرم شد ه.

میوه وپوست کندن سریع آن بجوشانید. سپس بگذارید تا هلو سرد شود و پوست آن را بگیرید. بعد از آنکه پوست هلو را گرفتید آن را به قطعات مساوی برش بزنید . وقتی هلو را برش می زنیم به خاطر ان هسته ای که دروسط هلو قرار دارد در وسط هلو های برش خورده یک فرورفتگی مثل گودال می بینیم آن را با استفاده ازچاقو از بین می بریم این کار به خاطر این است که در دورهسته یک سری حالت پرزقرار دارد که به رنگ قرمز است این رنگ قرمزباعث می شود کنسرو ما رنگ بگیرد ما آن را حذف می کنیم .

فایل مشابه  دانلودتحقیق درباره معماري پارسي 40 اسلاید - دانلود از رایگان فایل

قطره میوه را به مخلوطی از ۱ گالن آب و هر ۲ قاشق نمک و سرکه کاهش می دهیم این کار کمک خواهد کرد به برای نگهداری از تیره هلو . وقتی که تمام میوه های بریده شده است ، شستشو با آب و زه کشی قبل از بسته بندی انجام می شود . .

فایل مشابه  دانلودپاورپوینت درباره زمین شناسی یازدهم رشته ریاضی و تجربی فصل اول آفرینش کیهان و تکوین زمین ,زمین شناسی یازدهم رشته ریاضی و تجربی فصل اول - دانلود از رایگان فایل

بسته بندی سرد سترون به شیشه و پوشش باشربت که حاوی همان قند یا شکر است و باید شربت جوش باشد ، شربت رادرشیشه می ریزیم فضای سرشیشه باید ۲/۱ اینچ خالی باشد.

دریافت فایل

اگر نياز به اين فايل داريد روي قسمت دانلود در پايين کليک کنيد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *